18 stycznia, Koncert TGD w Lublinie

Data dodania: 16 styczeń 2012

18 stycznia, Koncert TGD w Lublinie

TGD w Lublinie. Gorąco zapraszamy na pierwszy koncert TGD w nowym roku, który odbędzie się w środę 18 stycznia w LUBLINIE, o godz. 19.00 w Auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Gościem specjalnym koncertu będzie Bogdan Olechnowicz. Koncert odbędzie się w ramach ogólnopolskich obchodów Tygodnia Ekumenicznego. Poprzedzi go krótki występ Armii Dzieci. Bilety w cenie 40 zł (45 zł) w dniu koncertu można zakupić w hallu głównym KUL oraz za pośrednictwem strony internetowej http://www.czaschwaly.pl/2. Nie czekaj na ostatnią chwilę – zainteresowanie jest duże!!! Gorąco zapraszamy!!!

TGD (Trzecia Godzina Dnia) – to jeden z najlepszych w Polsce chrześcijańskich chórów, znany z niezwykłej muzycznej perfekcji i nadzwyczajnej koncertowej energii. Zespół tworzą młodzi, znakomici wokaliści znani z wielu programów telewizyjnych oraz zespołów muzycznych. TGD współpracuje ściśle z Mietkiem Szcześniakiem, Natalią Niemen, Mate.o, raperem, freestylowcem Kolah, Beatą Bednarz. Współpracuje również z wybitnymi muzykami polskiej sceny, m.in. z Adamem Sztabą, Anną Marią Jopek. Z dynamicznym, pop-gospelowym repertuarem zjeździli całą Polskę, koncertowali na Expo 2000 w Hanowerze, grali trasy koncertowe w Szwecji i Niemczech.

Największą popularność przyniosły zespołowi koncerty: wielkanocny "Wierzyć, to znaczy chodzić po wodzie" z 2001 roku oraz bożonarodzeniowy "Raduj się świecie" z 2003 roku, które były wielokrotnie emitowane na antenie Telewizji Polskiej. Zespół posiada w swoim dorobku płyty: 'Liczy się każdy dzień" (DVD i CD) (2011), "PS" (DVD i CD) (2008), "Wiara czyni cuda" (2004), "TGD na żywo" (2001), "Hosanna" (1998), "Jest ktoś" (1994), "Wielkie sprawy" (1991) oraz "Szachmaty" (1990). Obecnie TGD przygotowuje materiał na kolejną płytę – tym razem będzie to muzyczna interpretacja psalmów.

designed by know-line.pl