3 x stand-up: Wójcik, Korólczyk i Kaczmarczyk w CSK

Data dodania: 04 maj 2023
3 x stand-up: Wójcik, Korólczyk i Kaczmarczyk w CSK

LUBLIN 23.05.2023 CSK

3 x stand-up: Wójcik, Korólczyk i Kaczmarczyk

Wydarzenie Facebook: https://fb.me/e/3fGJSwYFL

MARCIN WÓJCIK ps. Jabbar wystąpi na scenie również w roli gospodarza. Jest jednym z najsłynniejszych polskich artystów kabaretowych, ma za sobą tysiące występów i miliony rozbawionych widzów. Jest pomysłodawcą i założycielem Kabaretu Ani Mru-Mru oraz jest autorem niezliczonych skeczy i tekstów kabaretowych.

Jabbar to m.in. zwycięzca rybnickiego „One Ryj Show”. Wychodząc z nową inicjatywą wyrusza na spotkanie z widzami z solowym programem!

ROBERT KORÓLCZYK – lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako „Góral”, „Górnik Andrzej” i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. Jego głos jest na tyle charakterystyczny, iż publiczność często poznaje go nie tylko po twarzy, ale właśnie po glosie. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

ŁUKASZ KACZMARCZYK z Kabaretu Młodych Panów
Komik, aktor kabaretowy, młody stand-uper, człowiek z brodą, gadżeciarz, gracz, miłośnik klusków śląskich, filmów na vhs-ach i padów do PlayStation. Jeden z czterech z Kabaretu Młodych Panów. Od jakiegoś czasu jeden z dwojga Pary nr 2, obok Ewy Błachnio. A od niedawna solista, w swym własnym projekcie stand-upowym. To świadczy o tym, że uwielbia redukować. Z jednakową brawurą poprowadzi sportowe auto do garażu jak i wieloosobową publiczność do śmiechu. Ma w sobie energię, błysk oraz słynne „to coś”.

 Organizator/informacje/zamówienia grupowe Agencja Artystyczna KEREZA 📞tel. 883 133 688

 

Jest to rejestracja DVD. Kupno biletu równoznaczne jest ze zgodą na upublicznianie wizerunku. W przypadku spóźnienia się na rejestrację DVD nie gwarantujemy miejsca wskazanego na bilecie!
Prosimy o wcześniejsze przybycie.

designed by net-line.pl