30 koncertów na 30-lecie De Mono!

Data dodania: 30 marzec 2017

2017 rok to dla zespołu De Mono bardzo ważny czas. Muzycy świętują właśnie 30 lat wspólnego grania na scenie. Z tej okazji od marca podróżują po całej Polsce spotykając się z fanami podczas koncertów w ramach trasy 30/30. 1 kwietnia zagrają w Chełmie, a dzień później w Lublinie. Kto się wybiera?

W trakcie trzydziestu występów na trzydziestolecie De Mono prezentuje utwory ze swojego najnowszego krążka XXX. Longplay nagrany w stylowych, akustycznych wersjach zawiera dwanaście piosenek stanowiących przekrój twórczości grupy od początku jej istnienia. Na krążku znalazły się tak znane hity jak: Kochać inaczej, Statki na niebie, Póki na to czas, Moje miasto nocą czy Zostańmy sami. Całość otwiera premierowy singiel Próżno nie chcę czekać na twoją miłość, który jest coverem Waiting in Vain – jednego z wielu hitów Boba Marley’a.

Charakterystyczny głos Andrzeja Krzywego już od trzech dekad będący wizytówką grupy, idealnie komponuje się z brzmieniem akustycznych gitar, akordeonu, ukulele oraz dźwiękami instrumentów perkusyjnych i pianina. Trzeba to usłyszeć!

Trasa De Mono została podzielona na dwie części. Po zakończeniu imprez wiosennych, zespół w repertuarze akustycznym zobaczyć będzie można również jesienią.

1 kwietnia De Mono zagra w Chełmskim Domu Kultury. Start: godzina 19:00.

Dzień później (2 kwietnia) zespół pojawi się w Lublinie, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego. Start: godzina 20:00.

designed by net-line.pl