22-23 kwietnia w hali Targów Lublin zagości pierwsza edycja 3k6 Festiwalu Gier

Data dodania: 16 kwiecień 2023
22-23 kwietnia w hali Targów Lublin zagości pierwsza edycja 3k6 Festiwalu Gier
3k6 Festiwal Gier to zupełnie nowe wydarzenie na mapie Polski! Już 22 i 23 kwietnia w hali Targów Lublin będą czekać na Was:
♟️ setki gier planszowych,
🎲 najlepsi mistrzowie RPG,
♣️ stoiska czołowych wydawnictw gier,
🧠 goście, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą,
🎉 mnóstwo dodatkowych atrakcji!
Nie czekajcie zatem i już teraz dajcie znać rodzinie, bliskim, przyjaciołom i sąsiadom, żeby zarezerwowali przedostatni weekend kwietnia! W końcu przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę.
3k6 Festiwal Gier to wydarzenie idealne dla rodzin, zapalonych graczy, ale nie tylko! Jeśli gracie w planszówki tylko od czasu do czasu lub dopiero chcecie je poznać, to również świetnie się tutaj odnajdziecie. Obserwujcie wydarzenie i nasz fanpage, na którym będziemy odkrywać kolejne karty.
Program festiwalu: Program 3K6 Festiwal Gier

Podczas tych dwóch dni, oprócz games roomu, na uczestników będą czekać turnieje, sesje RPG, spotkania z gośćmi, stoiska wydawnictw growych oraz dodatkowe atrakcje. Chcemy, aby naszymi odbiorcami byli zapaleni gracze gier planszowych i gier RPG, ale też osoby, które grają jedynie od czasu do czasu lub chcą dopiero zacząć grać. Nastawiamy się także na młodzież, studentów oraz rodziny z dziećmi zarówno z Lubelszczyzny, jak i z całej Polski, z racji braku tak dużych wydarzeń stricte planszówkowych w tym czasie.

Lista wystawców: http://3k6.games/exhibitors.html

Goście festiwalu: http://3k6.games/guests.html

 

designed by know-line.pl