3k6 Festiwal Gier stał się częścią 3k6 Kolektyw

Data dodania: 10 wrzesień 2023
3k6 Festiwal Gier stał się częścią 3k6 Kolektyw

Od pierwszej edycji 3k6 Festiwalu Gier minęło już prawie 5 miesięcy. Przez ten czas zdecydowanie nie próżnowaliśmy, przygotowując, m.in.

Planszówkowy Początek Weekendu w Just Crafted przy ul. Cichej 2 w Lublinie. Jest to jednak dopiero jedna z pierwszych inicjatyw, nad którymi pracujemy. Kolejne karty będziemy odsłaniać przed następne tygodnie.

 

Zaczęliśmy naszą działalność jako Festiwal Gier, jednak szybko ta inicjatywa przerodziła się w coś więcej, czego przykładem są wspomniane Planszówkowe Początki Weekendu oraz kolejne, mniejsze wydarzenia, które planujemy. W związku z tym, postanowiliśmy, że eventy, które organizujemy lub współtworzymy, będziemy robić pod marką „3k6 Kolektyw”, a sam „Festiwal Gier” stanie się corocznym zwieńczeniem naszych działań.

3k6 Festiwal Gier nie znika więc z planszówkowej mapy Polski, a będzie największą z kilku inicjatyw, które organizujemy.

Co idzie za zmianą, mamy przyjemność przedstawić nowe logo, a także odkrywamy kolejną inicjatywę we współpracy z Just Crafted – eliminacje do Mistrzostw Polski w Neuroshimę Hex, które odbędą się w najbliższą sobotę (9 września) o godzinie 14:00 przy ul. Cichej 2 w Lublinie.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami 3k6 Kolektyw:

 

Facebook: https://www.facebook.com/3k6kolektyw

Instagram: https://www.instagram.com/3k6kolektyw/

Mistrzostwa Polski w Neuroshimie Hex:

https://www.facebook.com/events/209405572131027

Planszówkowy Początek Weekendu w Just Crafted:

https://www.facebook.com/events/338834331900110

 

designed by net-line.pl