40-lecie zespołu BAJM

Data dodania: 22 sierpień 2018

31 sierpnia, jubileuszowym koncertem na placu Zamkowym, grupa BAJM będzie świętować swoje 40. urodziny. Występ organizowany jest w Dniu Solidarności i Wolności i stanowi element lubelskich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Koncert będzie podróżą przez historię BAJMU, opowieścią o jego twórcach oraz o mieście, z którym członkowie grupy związani są od początku istnienia. Usłyszymy repertuar złożony z samych przebojów wylansowanych przez zespół w ciągu całej kariery. Po raz pierwszy artyści zaprezentują też nową płytę podsumowującą 40 lat swojej działalności. Pojawią się także specjalni goście, którzy w tym czasie byli związani z zespołem. Wszystko to na specjalnie zaprojektowanej scenie, która stanie w pobliżu miejsca, gdzie przez wiele lat mieszkała Beata Kozidrak – wokalistka zespołu. 
31 sierpnia to Dzień Solidarności i Wolności — polskie święto państwowe, obchodzone w rocznicę porozumień sierpniowych. Upamiętnia historyczny zryw Polaków do wolności i niepodległości z 1980 roku, w którym Lublin i jego mieszkańcy odegrali niezwykłą rolę. 

40-lecie zespołu BAJM
31 sierpnia 2018 / plac Zamkowy
godz. 20:00 / wstęp wolny 

designed by net-line.pl