AIESEC University w Lublinie

Data dodania: 27 maj 2011

AIESEC University – języki obce jeszcze bliżej niż myślisz

Zbliża się lato, czas wakacji i różnego rodzaju wyjazdów, także za granicę. W związku z tym dobrze jest zrobić przegląd swoich umiejętności językowych i w razie potrzeby się doszkolić. Jeśli zamierzasz wyjechać za granicę w te wakacje lub po prostu lubisz się uczyć języka i poznawać kulturę innych krajów to druga edycja AIESEC University w Lublinie jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Proponujemy Ci warsztaty językowe podczas których nie tylko poznasz lub przypomnisz sobie język, lecz także będziesz mieć okazję do nauczenia się o kulturze danego kraju.

Już od 25 Maja lubelscy licealiści oraz studenci będą mieli możliwość zapisania się na 6-tygodniowe warsztaty prowadzone przez zagranicznych lektorów tzw. native speakerów. Są to młodzi ludzie, którzy na co dzień posługują się językiem, którego będą uczyć, więc takie warsztaty są wspaniałą okazją do poznania także ciekawostek i informacji na temat ich ojczystego kraju. Warsztaty będą się odbywały w terminie od 20 czerwca do 29 lipca. Istnieje możliwość wybrania przyspieszonego trybu nauki: tyle samo godzin zajęć jest realizowanych w 4 tygodnie Zajęcia w ramach AIESEC University są prowadzone w sposób całkowicie odmienny od tego jak jest to w szkołach językowych. Uczestnicy będą brać udział w konwersatoriach podczas, których nauczą się płynnie komunikować w danym języku, oraz w tzw. Language Tours gdzie będą poznawać nowe słowa i zwroty w praktyce.

Warsztaty AIESEC University są idealnym rozwiązaniem dla osób, którzy lubią się uczyć języków, a nie mają funduszy na wykupienie drogiego kursu w szkole językowej, gdyż cena 6-tygodniowych warsztatów wynosi 180zł, przy czym są możliwe dodatkowe zniżki. Umiejętności językowe nie są jedynymi korzyściami jakie uczestnicy mogą wynieść z tego kursu, gdyż będą mogli zawrzeć nowe znajomości zarówno z osobami z kraju jak i z zagranicy. Na zakończenie warsztatów odbędzie się międzynarodowa impreza podsumowująca warsztaty, w której będą brali udział zarówno uczestnicy jak i lektorzy.

Więcej informacji o AIESEC University oraz o aktualnych wydarzeniach na stronie www.learnbyplay.pl

designed by know-line.pl