AIESEC University – warsztaty językowe

Data dodania: 21 luty 2012

Już tylko kilka dni zapisów na warsztaty AIESEC University !

Zapisy na warsztaty AIESEC University potrwają do 27 lutego. 8-tygodniowy cykl warsztatów językowych rozpocznie się 5 marca i potrwa do 29 kwietnia. Zajęcia będą prowadzone przez młodych, energicznych ludzi z różnych zakątków świata.

#1c

AIESEC University to projekt skierowany nie tylko do studentów, ale również licealistów, osób starszych i pracujących. Oferta obejmuje takie języki jak: angielski, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski i portugalski. Lektorzy z całego świata pomogą uczestnikom przełamać bariery językowe i zdobyć umiejętności komunikacyjne.

Zajęcia prowadzone będą zgodnie z zasadą „Learn By Play”, co wyróżnia AIESEC University od typowych kursów językowych. Nauka to połączenie z zabawą, główny nacisk położony jest na konwersacje i praktyczną znajomość języka. Oprócz zajęć odbywających się 2 razy w tygodniu po 100 minut, uczestnicy wezmą udział w licznych imprezach integracyjnych oraz w „Language Tours” – spotkaniach z lektorem poza klasą, podczas których uczy on zwrotów i nazw przydatnych w codziennych sytuacjach. Cena za cały 8-tygodniowy cykl warsztatów to 200zł, przy czym możliwe są dodatkowe zniżki. Istnieje możliwość wyboru poziomu nauczania. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat poświadczający udział w warsztatach. Liczba miejsc ograniczona.

Przedsięwzięcie odbywa się w 17 miastach w Polsce i cieszy się coraz większą popularnością. To dowód na to, że nauka języka obcego może być świetną zabawą. W Lublinie AIESEC University jest organizowany już po raz trzeci. Projekt został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta. Dla uczestników przewidziane są liczne atrakcje ufundowane przez naszych partnerów: Alliance Française, Cream, Empik, UDS, Dialogo, Akademia Tańca. Przedsięwzięcie powstało dzięki organizacji studenckiej AIESEC.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: [url]www.LearnByPlay.pl [/url]
Zapisy trwają do 27 lutego.

designed by net-line.pl