Aktorska śmietanka na ekranach kin sieci Multikino

Data dodania: 26 luty 2014

Już 28 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo thriller „Non-Stop” z Liamem Neesonem, dramat wojenny „Obrońcy skarbów” z Georgem Clooney’em i Mattem Damonem oraz komedię romantyczną „Ten niezręczny moment” z Zakiem Efronem.

#1C

Liam Neeson udowadniał w obu częściach „Uprowadzonej”, że za rodzinę odda ostatnią kroplę krwi. Teraz będzie musiał walczyć o… siebie. Trzynaście tysięcy metrów nad ziemią – w thrillerze „Non-Stop” Jaume Collet-Serry, reżysera „Tożsamości”. Agent federalny Bill Marks ma za zadanie bronić bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. Nie znosi latać, a swoją pracę traktuje jako zło konieczne. Ale dzisiejszy lot będzie daleki od rutyny. Chwilę po starcie na szyfrowany telefon bohatera przychodzi wiadomość z żądaniem 150 milionów dolarów okupu. W przypadku odmowy co dwadzieścia minut ginąć będzie kolejny pasażer. Wkrótce okaże się jednak, że przestępcom nie chodzi o pieniądze. Stawka jest znacznie wyższa. 13 000 metrów nad Atlantykiem, w pędzącej z prędkością 800 km/h maszynie rozpoczyna się gra o życie 146 podróżnych. Jeden z nich jest nieuchwytnym zabójcą…

#2C

„Obrońcy skarbów” to ekranizacja bestsellerowej książki Roberta M. Edsela, wyreżyserowana przez George’a Clooneya. II wojna światowa. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Bohaterowie porzucają wszystko, czym do tej pory żyli I trafiają w wir działań wojennych. W filmie wystąpiła aktorska śmietanka Hollywood, m.in: nagrodzeni Oscarem George Clooney („Spadkobiercy”), Cate Blanchett („Aviator”), Matt Damon („Tożsamość Bourne’a”) i Jean Dujardin („Artysta”), nominowany do Oscara Bill Murray („Między słowami”), zdobywca Złotego Globu John Goodman („Operacja Argo”) oraz nominowany do Oscara Bob Balaban („Gosford Park”).

#3C

Prędzej czy później każda dziewczyna zada swojemu chłopakowi kłopotliwe pytanie „I co dalej?”. Potem jest już tylko gorzej. A tak przynajmniej myślą Jason (Zac Efron – „Szczęściarz”), Daniel (Miles Teller – „Projekt X”) i Mikey (Michael B. Jordan – Fruitvale Station”) – trzech kumpli, którzy na własnej skórze przekonali się, że związki na dłuższą metę nie są dla nich. Mikey’ego rzuca Vera, Jason po raz kolejny słyszy od swojej dziewczyny, że jest niedojrzały, a Daniela przeraża wizja nudnego życia u boku ukochanej. Przyjaciele zawierają pakt: będą imprezować i podrywać laski, ale żaden z nich nie zaangażuje się na poważnie. Czy uda im się wytrwać? „Ten niezręczny moment” wyreżyserował oraz napisał do niego scenariusz Tom Gormican, współproducent „Movie 43”.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

designed by net-line.pl