BACKBEAT – koncert

Data dodania: 31 maj 2012

BACKBEAT w nowej odsłonie, czyli zmiana warty przy mikrofonie!

6 czerwca 2012 r. w klubie Czarna Owca odbędzie się wyjątkowa impreza z zespołem BACKBEAT, który hucznie przywita nowego wokalistę, Łukasza Jemiołę, jednocześnie żegnając się z dotychczasowym frontmanem i przyjacielem – Markiem 'Sleszem’ Krzykałą. Zmiana ta nastąpiła w atmosferze zgody i porozumienia, pozwalając zachować w ciepłych wspomnieniach ponad 200 wspólnie zagranych koncertów, wiele zabawnych przygód w trasie i hektolitry przelanych przy tej okazji napojów wyskokowych.

Po krótkich, lecz bardzo intensywnych przygotowaniach, Backbeat wraz z Łukaszem Jemiołą na pokładzie gotów jest odpalić rock’n’roll’ową petardę w nowej odsłonie. Wspaniała zabawa na próbach zapowiada dobry sezon koncertowy, który zostanie zainaugurowany w Czarnej Owcy.

Ciekawostką jest, że Łukasz swoją pierwszą imprezę muzyczną w Lublinie, jako świeżo upieczony student z Limanowej, zaliczył właśnie na koncercie Backbeat’u w 2005 roku. Do tej pory z entuzjazmem wspomina energetyczny wstrząs, którego wówczas doświadczył, można więc powiedzieć, że historia zatoczyła piękne koło, ponieważ teraz będzie współtwórcą tej energii razem z resztą zespołu.

W międzyczasie jako samodzielny muzyk zdobył uznanie i szacunek publiczności występując w całym kraju ze swoimi przepięknymi recitalami. Przełomem w jego karierze była bez wątpienia główna nagroda w 2010 roku na 45. Studenckim Festiwalu w Krakowie, a także niedawny występ w talent-show X-Factor, w którym został dostrzeżony jego niesamowity talent wokalny.

Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać klasyki rock’n’rolla w niezwykle energetycznych interpretacjach zespołu Backbeat w nowej i dotychczasowej odsłonie (bo obydwie będzie można usłyszeć podczas tego rock’n’roll party!).
W imprezie tej weźmie także udział pierwszy basista i założyciel Backbeatu Roman Jaborkhel, a po koncercie taneczne after party poprowadzi dj Patt.

Dla fanów zespołu do wygrania jest duża pula wejściówek na koncert – bądźcie więc czujni, śledźcie lubelskie media i profil zespołu na Facebooku, aby nie przegapić okazji do zdobycia darmowego biletu na tę wyjątkową imprezę!

Podsumowując:
BACKBEAT w nowej odsłonie czyli zmiana warty przy mikrofonie!
6 czerwca 2012
Czarna Owca, ul Narutowicza 9, Lublin
Start: godz. 21:00
Wstęp: 10zł

www.backbeat.pl || www.facebook.com/backbeat.pl || www.myspace.com/backbeatpl

designed by know-line.pl