„Barbie i tajemnicze drzwi” premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Data dodania: 29 sierpień 2014

[center]Już 29 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animacje „Barbie i tajemnicze drzwi”. Przygody nieśmiałej księżniczki można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET – rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko.
W animacji „Barbie i tajemnicze drzwi” Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej magicznych istot i niespodzianek. To właśnie tam Alexa poznaje syrenkę Romy i dobrą wróżkę Nori, od których dowiaduje się, że zepsuty władca usiłuje ogołocić ich świat z magii. Ku swojemu zdziwieniu, Alexa odkrywa w sobie magiczną moc, a jej nowe przyjaciółki są pewne, że tylko dzięki jej pomocy w ich krainie może ponownie zapanować magia. Odkryjcie, co się wydarzy, kiedy Alexa znajdzie odwagę, aby stanąć w obronie tego, co właściwe i dowie się, że siła przyjaźni jest dużo cenniejsza niż magia.
Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse animacji „Barbie i tajemnicze drzwi”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

O filmie „Barbie i tajemnicze drzwi”
Reżyseria: Karen J. Lloyd
Dubbing:
Beata Wyrąbkiewicz – Alexa
Julia Śmiechowicz – Malucia
Aleksandra Grzelak – Nori
Zuzanna Galia – Romy
Maciej Więckowski – Sniff
Stefan Knothe – Brookhurst
Piotr Gogol – Grodlin

[/center]

designed by know-line.pl