„Barbie: Super Księżniczki” premierowo na dużym ekranie w kinach sieci Multikino

Data dodania: 05 luty 2015

[center]Już 6 lutego w kinach sieci Multikino na ekrany kin trafi animacja „Barbie: Super Księżniczki”. Przygody Superbohaterek będzie można zobaczyć w ofercie „Rodzina leci do kina”, czyli tańsze bilety dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci.
„Barbie: Super Księżniczki” to wspaniała animacja dla najmłodszych. Przygotujcie się na siłę dziewcząt! Barbie wciela się tym razem w postać Kary, współczesnej księżniczki. Pewnego dnia Kara zostaje pocałowana przez magicznego motyla i odkrywa w sobie niezwykłą moc, która pozwala jej na przemianę w Super Iskrę, jej tajemnicze walczące ze złem alter ego! Szybko jednak okazuje się, że jej zazdrosna kuzynka także łapie motyla i zamienia się w Mocną Iskrę, rywalkę Kary. Walka bohaterek staje się coraz poważniejsza aż do chwili, kiedy poznają prawdziwego wroga królestwa. Czy będą teraz w stanie odłożyć na bok swoje niesnaski i stworzyć jedną super drużynę? Wznieś się na wyżyny i odkryj, że nie istnieje siła potężniejsza od siły przyjaźni!

O filmie „Barbie: Super Księżniczki”
Reżyseria: Ezekiel Norton
Scenariusz: Marsha F. Griffin
Dubbing:
Piotr Bąk – Baron
Franciszek Boberek – Wes
Justyna Bojczuk – Makalya
Aleksandra Grzelak – Corinne
Natalia Jankiewicz – Madison
Matylda Kaczmarska – Gabby
Sara Lewandowska – Zooey
Beata Wyrąbkiewicz – Kara
Rafał Sadkowski – Robotik
Paweł Wiśniewski – Król Kristoff
Izabella Bukowska-Chądzyńska – Królowa Karina

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.
[/center]

designed by know-line.pl