BawiMiSie! czyli sylwester dla rodzin z dziećmi

Data dodania: 30 grudzień 2015

[b]BawiMiSie! to propozycja dla całych rodzin, które w ten szczególny wieczór chciałyby wraz ze swoimi dziećmi (2-12 lat) spędzić czas na atrakcyjnej i bezpiecznej zabawie sylwestrowej pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Podczas sylwestrowego balu przebierańców budynek Centrum Kultury w Lublinie przemieni się w dżunglę pełną wesołych zwierząt. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły przygotować swoje własne, niepowtarzalne przebrania zwierzątek pod okiem El Bruzdy – projektantki kostiumów teatralnych. Wieczór przepełniony będzie tańcem, iluzją i śpiewem. Wodzirejem balu będzie Pan Ząbek, znany z niezwykłej umiejętności do przenoszenia swych widzów do świata magii. Nie zabraknie też specjalnych pokazów sztucznych ogni. [/b]

W programie m.in.:

[b]TworzyMiSie – warsztaty kostiumowe. [/b]
Zachęcamy do samodzielnego przygotowania strojów balowych. Obowiązującym motywem będą zwierzaki pod każdą postacią: realne, mityczne, fantastyczne. Dzieci wraz z rodzicami będą mogli przygotować swoje własne, niepowtarzalne przebrania w domu lub pod okiem El Bruzdy – projektantki kostiumów teatralnych i scenografki. Artystka zaprasza na warsztaty 30 i 31 grudnia od godz. 16.00 (zapisy: sztuczka@ck.lublin.pl).

[b]WidziMiSie – maraton filmów krótkometrażowych. [/b]
W programie m.in. blok poświęcony animacji lubelskiej, tworzonej przez dzieci lub dla dzieci.

[b]NuciMiSie – karaoke dla dzieci. [/b]
W ramach balu przebierańców Sylwia Lasok zaprosi dzieci i rodziców do wspólnego muzykowania.

[b]BawiMiSie – przestrzenie do zabaw dla najmłodszych inspirowane zabawami pierwotnymi. [/b]
Umożliwimy dzieciom (2-5 lat) zabawę w bezpiecznych warunkach, z dostosowanym do ich percepcji nagłośnieniem i oświetleniem. Prowadzący Jan Tuźnik zaproponuje małym uczestnikom tańce, gry i zabawy.

[b]MarzyMiSie – plastyczna ściana marzeń na 2016 rok. [/b]
Dodatkowo pojawi się sala zabaw interaktywnych dla dzieci i rodziców – przestrzeń wypełniona poduszkami i przystosowana do aktywności fizycznej. Kilku lubelskich restauratorów zaproponuje także uczestnikom zdrowe przekąski i napoje.

[b]Regulamin i formularz zgłoszeniowy BawiMiSie do pobrania na stronie[/b] http://ck.lublin.pl/pl/wydarzenia/bawimisie-bawisko-sylwestrowe/ 
Liczba miejsc ograniczona. Program BawiMiSie powstał we współpracy Pracowni Sztuczka i Fundacji Podushkowiec.

[b]BawiMiSie! – Bawisko Sylwestrowe / Centrum Kultury w Lublinie / godz. 17:00 – 22:00 [/b]

(lublin.eu)

designed by net-line.pl