Bernardyńska 11 zaprasza | program na czerwiec

Data dodania: 12 czerwiec 2015

[b]Już drugi miesiąc nasza pracownia przy ul. Bernardyńskiej 11 przyciąga liczne grono kreatywnych mieszkańców. W czerwcu zapraszamy na spotkania ze sztuką, a także na wyjątkową gimnastykę z elementami tańca.[/b]

[color=blue]Gimnastyka z elementami tańca[/color]

Kompleksowo zadbamy o zdrowie i dobre samopoczucie. Warsztat rozpoczniemy od sesji pilates, a następnie będziemy się poruszać w rytmach energicznej muzyki wykorzystując elementy tańca współczesnego. Zapraszamy wszystkich lubiących ruch i taniec, bez względu na posiadane umiejętności. W ćwiczeniach wesprze nas profesjonalna instruktorka. Zajęcia odbędą się w wesołej, bezstresowej atmosferze. Jedyne, co potrzeba to wygodny strój i chęć do działania! Zajęcia poprowadzi Justyna Jasłowska – instruktorka i fizjoterapeuta.

[b]Kiedy[/b]: 12, 19 i 26 czerwca 2015, godz. 10:00,
[b]Gdzie[/b]: nowa pracownia Warsztatów Kultury przy ul. Bernardyńskiej 11
[b]Zapisy telefonicznie[/b]: 81 533 08 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-16:30). Udział w warsztatach jest bezpłatny.

[color=blue]Spotkania ze sztuką[/color]

Spotkania ze sztuką to okazja, aby poznać twórczość polskich artystów XIX i XX wieku. Przybliżymy ich warsztat, a także ciekawostki z ich życiorysów. Dowiemy się m.in. dlaczego Olga Boznańska nie była impresjonistką i z jakich powodów Rafał Malczewski przestał nagle malować górskie pejzaże. Zajęcia poprowadzi Rafał Lis.

[b]Kiedy[/b]: 25 czerwca 2015, godz. 16:30-18:00
[b]Gdzie[/b]: nowa pracownia Warsztatów Kultury przy ul. Bernardyńskiej 11
[b]Zapisy telefonicznie[/b]: 81 533 08 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-16:30). Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W siedzibie Warsztatów Kultury przy ul. Bernardyńskiej 11 odbędzie się także kilka spotkań w ramach projektu Laboratorium Sztuki Społecznej, m.in. spektakl "Pod pretekstem tańca", warsztaty komiksu i medialne warsztaty historii mówionej. Serdecznie zapraszamy. [b]

designed by know-line.pl