Bezpłatne studia na kierunku praca socjalna dla aspirantów pracy socjalnej

Data dodania: 11 luty 2016

[b]Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej wygrał projekt dydaktyczny finansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój w ramach działania 2.5. Skuteczna pomoc społeczna.[/b]

#1C

Projekt przeznaczony jest dla aspirantów pracy socjalnej zatrudnionych w instytucjach pomocy społecznej na terenie województw: lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego oraz podlaskiego.

W ramach projektu realizowane będą niestacjonarne studia na kierunku praca socjalna:

-studia licencjackie (3-letnie) dla 31 osób (łącznie ze wszystkich województw),
-studia magisterskie (2-letnie) dla 15 osób (łącznie ze wszystkich województw).

Obie formy studiów będą dawały uprawnienia do wykonywania zawodu pracownika socjalnego. Zjazdy będą odbywały się co dwa tygodnie, w soboty i niedziele. Uczestnicy nie będą ponosić żadnych kosztów związanych
z kształceniem. Dodatkowo mają zagwarantowane bezpłatne noclegi w hotelu (ze śniadaniami), 2 noclegi w hotelu podczas zjazdów, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie, koszt opłaty rekrutacyjnej oraz legitymacji studenckiej, zakup podręczników.

Studia będą odbywały się na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie. Rozpoczęcie studiów planowane jest na 5 marca 2016 r.

Liczba miejsc jest ograniczona.

W najbliższych dniach zostanie uruchomiona procedura rekrutacji. Osoby chętne zapraszamy do zalogowanie się na stronie internetowej www.irk.umcs.lublin.pl. Należy odszukać kierunek praca socjalna EFS, po czym postępować zgodnie z instrukcjami.

designed by net-line.pl