Biała Podl: Dogmar znalazł narkotyki.

Data dodania: 03 październik 2011

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP Biała Podlaska zatrzymali wczoraj 31-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, u którego w mieszkaniu znaleziono 180 g narkotyków. Ukryte w łóżku marihuanę i amfetaminę bezbłędnie wskazał pies służbowy Dogmar. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj po południu funkcjonariusze Zespołu ds. Przestępczości Narkotykowej wkroczyli do mieszkania 31-letniego mężczyzny z Białej Podlaskiej. Kryminalni, podejrzewając, że mężczyzna może posiadać ukryte znaczne ilości narkotyków zabrali również na akcję przewodnika psa służbowego specjalizującego się w wykrywaniu narkotyków. Jego podopieczny, owczarek niemiecki Dogmar, bezbłędnie wskazał miejsce ukrycia zabronionych substancji. Policjanci zabezpieczyli ukryte w łóżku 100 gram amfetaminy i 80 gram marihuany, częściowo już poporcjowanej.
31-latek jest dobrze znany bialskiej policji. W maju tego roku był już notowany za udzielanie narkotyków, a w lutym za ich posiadanie. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

designed by know-line.pl