Biała Podl: Odpowiedzą za włamanie.

Data dodania: 31 październik 2011

Dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej usłyszało dzisiaj zarzuty kradzieży z włamaniem do kiosku. Kiedy włamywali się do niego pod koniec lipca, nie speszyło ich nawet to, że naprzeciwko znajduje się budynek Sądu Rejonowego i Prokuratury. Obaj mężczyźni przyznali się do postawionych im zarzutów. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Ich nieletni kolega odpowie przed Sądem Rodzinnym.

Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili sprawców kradzieży z włamaniem do kiosku przy ul. Brzeskiej. Trzej sprawcy w wieku 16, 18 i 20 lat pod koniec lipca bieżącego roku pokonali zabezpieczenia włazu dachowego do kiosku, jednak nie udało im się sforsować znajdującej się pod nim kraty, w związku, z czym zabrali jedynie znajdującą się w zasięgu ręki żarówkę. 20 i 18-latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Są to dwaj bracia, którzy już wiele razy byli notowani przez bialską policję, za przestępstwa przeciwko mieniu. Tym razem sprawców nie odstraszył nawet fakt, że kiosk stanowiący cel ich działania, znajduje się naprzeciwko budynku Prokuratury i Sądu.
Obaj mężczyźni przyznali się do postawionych im zarzutów. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Ich nieletni kolega odpowie przed Sądem Rodzinnym.

designed by know-line.pl