Biała Podl.: Pijany kierowca staranował słupki i znak drogowy.

Data dodania: 29 czerwiec 2012

Kompletnie pijany kierowca wjechał wczoraj wieczorem w znajdujące się naprzeciwko Urzędu Miasta słupki oddzielające ul. Piłsudskiego od chodnika. Samochód wyrwał jeden ze słupków i uszkodził znak drogowy Mężczyzna został zatrzymany przez pracownika Straży Miejskiej. Po sprawdzeniu przez policjantów jego stanu trzeźwości okazało się, że ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem po godzinie 20.00. Kierujący samochodem marki VW Passat wjeżdżając z Placu Wolności w ul. Piłsudskiego stracił panowanie nad pojazdem i skręcając na chodnik uderzył w słupki oddzielające jezdnię, betonowy kosz i znak drogowy. Auto wyrwało jeden ze słupków i uszkodziło znak drogowy. Policję zawiadomił o zdarzeniu pracownik Straży Miejskiej, który zatrzymał kierowcę.

Kiedy funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości 53-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej okazało się, że jest on w stanie kompletnego upojenia alkoholowego. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Pojazd, którym jechał został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

Nieodpowiedzialny kierowca odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej i wykroczenie nieposiadania przy sobie dokumentu uprawniającego do kierowania pojazdami.

J.J.

designed by know-line.pl