Biała Podl.: Pijany kierowca z trzema zakazami i listem gończym.

Data dodania: 07 marzec 2012

Trzy aktualne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych i list gończy to efekt sprawdzenia w policyjnych systemach 21-letniego kierowcy zatrzymanego do kontroli drogowej w miejscowości Witulin. Także tym razem mężczyzna miał w organizmie półtora promila alkoholu. Dzisiaj zostanie odtransportowany do Zakładu Karnego, gdzie ma odbycia karę pozbawienia wolności.

W sobotę wieczorem w miejscowości Witulin, gm. Leśna Podlaska, funkcjonariusze ruchu drogowego z Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Mercedes, 21-letniego mieszkańca gminy Leśna Podlaska. Kierowca pojazdu znajdował się w stanie nietrzeźwości i miał w organizmie 2,3 promila alkoholu.
W trakcie kontroli okazało się również, że 21-latek pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie 3 aktualne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, wszystkie orzeczone za kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości.
Dodatkowo mężczyzna od listopada poszukiwany był listem gończym przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej za przestępstwo niestosowania się do wyroku sądu. Ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie i dzisiaj zostanie przekazany do Zakładu Karnego.
J.J.

designed by know-line.pl