Biała Podl: Policjanci odzyskali skradzione pieniądze.

Data dodania: 19 wrzesień 2014

[center] Kilka godzin po zgłoszeniu kradzieży pieniędzy policjanci z bialskiej komendy przedstawili zarzuty sprawczyni. 27-latka ukradła pieniądze z portfela koleżanki, z którą przebywała w lokalu, a portfel wyrzuciła do kosza. Mundurowi odzyskali pieniądze, a na poczet grożącej kary zabezpieczyli dodatkowo od podejrzanej 1 000 zł.

Zgłoszenie o kradzieży na szkodę 27-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej wpłynęło wczoraj. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że nieznany sprawca z pozostawionego w toalecie portfela ukradł pieniądze w kwocie około 700 zł. Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili sprawcę powyższego przestępstwa, którym okazała się rówieśniczka pokrzywdzonej – również mieszkanka Białej Podlaskiej. Obie kobiety poznały się wcześniej w barze, gdzie przebywały wspólnie w gronie innych osób.

Policjanci jeszcze wczoraj przedstawili podejrzanej zarzuty kradzieży, do których 27-latka przyznała się i wyraziła chęć dobrowolnego poddania się karze. Skradzione pieniądze odzyskano w całości, a opróżniony portfel został znaleziony w koszu na śmieci. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono od podejrzanej pieniądze w kwocie 1000 zł.
[/center]
J.J.

designed by know-line.pl