Biała Podl.: Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 53 letniego mężczyzny.

Data dodania: 07 lipiec 2014

[center] Bialscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 53 letniego mężczyzny. Mieszkaniec Białej Podlaskiej w niewyjaśnionych dotychczas okolicznościach doznał obrażeń ciała. Ze wstępnych ustaleń wynika, że bezpośrednią przyczyną jego zgonu było wykrwawienie. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności, w jakich mężczyzna doznał śmiertelnego zranienia. Nie wykluczamy żadnej wersji przebiegu wydarzeń, także zabójstwa. Bialscy policjanci dzisiejszej nocy zatrzymali do sprawy 25 letniego mieszkańca gm. Rokitno. Mężczyzna wkrótce doprowadzony zostanie do prokuratury.

W sobotnie popołudnie przy jednej z posesji w gminie Rokitno zatrzymał się srebrny Peugeot. Wysiadł z niego mężczyzna, który miał zakrwawioną odzież. Osoby przebywające na posesji zauważyły u niego ranę szyi, z której płynęła krew. Mężczyzna zdążył wejść do domu i nie wypowiadając żadnego słowa upadł na podłogę. Domownicy przystąpili do udzielenia mu pierwszej pomocy przedmedycznej, próbując zatamować krwawienie i jednocześnie o zdarzeniu powiadomili Pogotowie Ratunkowe i Policję. Pomimo wysiłków domowników mężczyzna zmarł przed przybyciem pogotowia na skutek utraty dużej ilości krwi. Na miejsce udali się policjanci janowskiego komisariatu oraz bialskiej komendy, a także prokurator. Ustalono, że denat to 53-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Na ciele mężczyzny ujawniono ranę ciętą po prawej stronie szyi, a ze wstępnych ustaleń wynika, że bezpośrednią przyczyną jego zgonu było wykrwawienie się. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności, w jakich mężczyzna doznał śmiertelnego zranienia. Nie wykluczamy żadnej wersji przebiegu wydarzeń, także zabójstwa.

Bialscy policjanci dzisiejszej nocy zatrzymali do sprawy 25 letniego mieszkańca gm. Rokitno. Mężczyzna wkrótce doprowadzony zostanie do prokuratury.
[/center]
W.L

designed by know-line.pl