Biała Podlaska: Dwaj bracia w policyjnym areszcie

Data dodania: 11 lipiec 2011

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali dwóch nastolatków, którzy wczoraj w centrum miasta wyrwali portfel 61-letniej mieszkance naszego miasta. Pierwszy ze sprawców, 19-latek został zatrzymany kilka godzin po zdarzeniu, jego dwa lata młodszy brat wpadł dzisiaj rano. Obu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 15:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej powiadomiony został o kradzieży dokonanej na szkodę 61-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej. Podczas dokonywania zakupów przy jednym z kiosków w centrum miasta dwóch młodych mężczyzn wykorzystało nieuwagę pokrzywdzonej. Sprawcy wyrwali z jej ręki portfel z zawartością pieniędzy w kwocie 500 zł oraz dokumentów osobistych po czym zbiegli.
Policjanci szybko ustalili sprawców, którymi okazali się bracia z Białej Podlaskiej: 19-letni Krzysztof O. i 17-letni Dawid O. Pierwszego z nich zatrzymano i osadzono jeszcze wczoraj, drugi znalazł się w policyjnym areszcie dzisiaj rano. 19-latek wskazał miejsce porzucenia portfela i dokumentów, które odzyskano.
Obaj bracia są dobrze znani bialskiej policji, już kilkukrotnie byli notowani za przestępstwa przeciwko mieniu. Jeszcze dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty kradzieży, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

designed by know-line.pl