Biała Podlaska: narkotyki w zamrażarce z mięsem

Data dodania: 20 kwiecień 2015

[b]Policjanci z Janowa Podlaskiego zabezpieczyli u 32-letniego mieszkańca gm. Konstantynów ponad 20 g amfetaminy. Właściciel narkotyków nie spodziewał się, że policjanci tak dokładnie sprawdzą jego miejsce zamieszkania. Poporcjowana substancja psychotropowa ukryta była pod mięsem w zamrażarce. 32-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.[/b]

W niedzielę policjanci z komisariatu w Janowie Podlaskim zatrzymali 32-letniego mieszkańca gm. Konstantynów. Idący ulicą mężczyzna na widok patrolu zaczął się niespokojnie zachowywać. Przyczyna tego zachowania szybko wyszła na jaw. Przy 32-latku funkcjonariusze znaleźli blisko 5 gramów substancji psychotropowej w postaci amfetaminy. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez zatrzymanego znaleziono i zabezpieczono ponad 15 g poporcjowanej amfetaminy, blisko gram marihuany oraz wagę elektroniczną. Narkotyki były ukryte w zamrażarce pod mięsem. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 60 działek dilerskich. Policjanci znaleźli również kilkadziesiąt pustych woreczków strunowych.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Na pewno odpowie za posiadanie narkotyków. Kryminalni ustalają również, czy zatrzymany zajmował się handlem narkotykami, na co wskazują zabezpieczone podczas przeszukania dowody. Za odpłatne udzielanie narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

JJ

designed by know-line.pl