Biała Podlaska: Policja na festynie motoryzacyjnym

Data dodania: 17 kwiecień 2015

Policjanci z bialskiej komendy uczestniczyli wczoraj w festynie motoryzacyjnym organizowanym w Białej Podlaskiej. Pośród wielu atrakcji czekających na młodzież, mi.in. pełnego miasteczka ruchu drogowego, uczestnicy imprezy mogli zobaczyć policyjny ambulans wypadkowy, wsiąść do nieoznakowanego radiowozu z videorejestratorem, czy tez zapoznać się ze sprzętem używanym przez techników kryminalistyki.

Kierowany do młodzieży festyn motoryzacyjny zorganizowany został po raz pierwszy. Na centralnym placu Białej Podlaskiej rozstawione zostało szkoleniowe miasteczko ruchu drogowego. Każdy mógł spróbować swoich sił przejeżdżając wyznaczona trasę rowerem lub motorowerem. Na młodzież czekało szereg atrakcji m.in. uczestnicy festynu mogli zapoznać się z ofertą szkół średnich, obejrzeć zabytkowe motocykle, pokazy musztry.

Na festynie motoryzacyjnym nie mogło zabraknąć Policji. Policjanci prezentowali sprzęt kryminalistyczny służący do oględzin miejsc przestępstw i wypadków drogowych, kompletnie wyposażony ambulans wypadkowy oraz nieoznakowany radiowóz ruchu drogowego z videorejestratorem.

Impreza zorganizowana została przez Ośrodek Szkolenia Kierowców OLEK, bialski klub motocyklowy GROM przy współudziale Urzędu Miasta w Białej Podlaskiej.

designed by know-line.pl