Biała Podlaska: Wpadł z marihuaną, gdy zajmował się 3-letnim dzieckiem.

Data dodania: 26 luty 2015

[center]Policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleźli prawie 150 porcji marihuany. Mundurowi zostali wezwani na interwencję w związku, podejrzeniem, że 36-latek pod wpływem alkoholu zajmuje się 3 letnim dzieckiem. Okazało się, że mężczyzna był trzeźwy, jednak w mieszkaniu czuć było zapach konopi indyjskich. Nielegalny towar ukryty był pod poduszką.

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zostali skierowani na miejsce we wtorek wieczorem, po telefonicznej informacji, że mężczyzna może opiekować się dzieckiem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Okazało się, że był trzeźwy. Po wejściu do mieszkania policjantów zachowywał się jednak bardzo nerwowo i próbował coś ukryć pod poduszką, a w mieszkaniu czuć było zapach konopi indyjskich. Policjanci znaleźli tam woreczek z suszem roślinnym. Użyty tester wskazał, że jest to marihuana. Ponadto mundurowi zabezpieczyli kilka gramów białej, sproszkowanej substancji, która zostanie przesłana do analizy oraz wagę elektroniczną.

Po zatrzymaniu 36-latka, 3-letnie dziecko, którym się zajmował, przekazano pod opiekę babci. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po ogłoszeniu zarzutów posiadania substancji odurzającej Prokuratura Rejonowa zastosował wobec 36-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

J.J.[/center]

designed by net-line.pl