Bieganie ulicami Lublina!

Data dodania: 16 czerwiec 2023
Bieganie ulicami Lublina!

18 czerwca, ulice Lublina znów powitają lubelskich biegaczy!

18 czerwca (niedziela) Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie będzie organizatorem biegu na pięć kilometrów – Chęć na Pięć. Także 18 czerwca młodszych sportowców zachęcamy do udziału w kultowej rywalizacji Przez Metry Po Kilometry.

Bieg główny wystartuje o godzinie 10:00 z ulicy Idziego Radziszewskiego. Limit czasu na pokonanie trasy 5 km wynosi 45 minut. Limit zapisów na wszystkie biegowe wydarzenia tego dnia został wyczerpany.

Start i meta biegów oraz Miasteczko Biegowe zlokalizowane będą na Placu Marii Curie-Skłodowskiej. Trasa biegu będzie prowadziła ulicami: start z ul. Idziego Radziszewskiego na wysokości Placu Marii Curie Skłodowskiej, dalej w ul. Akademicką do ul. Marii Curie Skłodowskiej, ul. Lipową do ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza, z ul. Narutowicza w ul. Głęboką, ul. Głęboką do ul. Pagi, ul. Spadochroniarzy  Al. Racławickie, Al. Racławickimi do ul. Sowińskiego, z ul. Sowińskiego w ul.  Radziszewskiego, ul. Radziszewskiego na metę zlokalizowaną na Placu Marii Curie Skłodowskiej

Trasa biegu będzie prowadziła wyłączonym pasem ruchu drogowego. W związku z powyższym w godzinach organizacji zawodów ulice na trasie biegu w kierunku mety będą zamknięte (od 10:00 do 10:45).

designed by net-line.pl