Biłgoraj: Konopie ukryli w majtkach.

Data dodania: 26 wrzesień 2011

Prawie 9 gram konopii indyjskich policjanci Wydziału Prewencji ujawnili u 2 młodych mężczyzn, podróżujących wraz z kolegami fordem ulicami Biłgoraja. Konopie indyjskie młodzieńcy ukryli między innymi ….w majtkach. Nastolatkowie zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Teraz odpowiedzą przed sądem z przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Dzisiejszej nocy patrolujący ulice miasta policjanci Wydziału Prewencji, zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym podróżowało 4 mężczyzn. Podczas legitymowania cała czwórka zachowywała się nerwowo, byli to czterej mieszkańcy Biłgoraja i okolic w wieku od 18 do 20 lat. Podczas kontroli osobistej młodych ludzi u dwóch z nich odnalezione zostały podejrzane zielone rośliny.
W czasie sprawdznia19-letniego pasażera forda, w jego kieszeniach odnaleziono zgniecioną zieloną roślinę, przypominającą konopie indyjskie, którą jak oświadczył sam wyhodował. Przy jego siedzeniu policjanci odnaleźli kolejną roślinę, którą młodzieniec chciał wyrzucić na widok radiowozu.
Cała czwórka przewieziona została na komendę, gdzie u 19-latka ujawniono kolejne rośliny, które tym razem w woreczku foliowym odnaleziono u niego…. w majtkach. Również podczas kontroli osobistej najmłodszego z mężczyzn, w wieku 18 lat, także odnaleziono podobną zieloną roślinę i również ukrytą w bieliźnie.
Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 9 gram konopii.
W świetle przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

designed by know-line.pl