Biłgoraj: Lewym pasem na podwójnym gazie.

Data dodania: 27 wrzesień 2011

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 26-letni kierujący audi, zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów z Biłgoraja. młody kierowca ściął zakręt, pokonując cały łuk lewą stroną jezdni, mając na liczniku prawie 150 km/h. Całą sytuację w miejscowości Zagrody zarejestrowało policyjne sreberko, którym funkcjonariusze wracali ze zdarzenia drogowego.

W miniony weekend w powiecie biłgorajskim doszło do 4 wypadków drogowych, w których 5 osoby zostały ranne. Do jednego ze zdarzeń doszło w Turobinie. Po wykonaniu czynności oględzin na miejscu wypadku, wracający ze zdarzenia funkcjonariusze w miejscowości Zagrody zauważyli podejrzanie jadące audi, któro z nadmierną prędkością łapało pobocze i zjeżdżało do środka jezdni, jadąc tzw. zygzakiem. Samochód po chwili przyspieszył i z prędkością niemal 150 km/h ściął zakręt, pokonując go lewą stroną jezdni.

Policjanci natychmiast zatrzymali stwarzającego ogromne zagrożenie pirata drogowego. Kierowcą, okazał się 26-letni mieszkaniec gm. Chrzanów. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości, okazało się, że w organizmie ma ponad 2 promile alkoholu. Mundurowi uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę i zabezpieczyli jego pojazd. Za tę nieodpowiedzialną i niebezpieczną jazdę, wobec 26-latka zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu. Kierowca w każdej chwili mógł czołowo zderzyć się z nadjeżdżającym pojazdem.

designed by know-line.pl