Biłgoraj: Odnaleziona zaginiona grzybiarka i nadal poszukiwany 54-letni Edward Machnio

Data dodania: 19 październik 2015

Wczoraj późnym wieczorem odnalazła się 80-letnia grzybiarka z gm. Tereszpol. Kobieta wyszła w dzień do lasu na grzyby i pomimo, że było już ciemno, nadal nie wracała do domu. Rozpoczęły się poszukiwania 80-latki, w których udział brała policja, przewodnik z psem, strażacy, sąsiedzi i rodzina. Na szczęście około godziny 23.00 kobieta sama wyszła z lasu. Niestety nadal trwają poszukiwania zaginionego Edwarda Machnio z Biłgoraja. 54-latek zaginął 11.10 b.r. i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Wczoraj w godzinach popołudniowych na grzyby wybrała się 80-latka z gminy Tereszpol. Pomimo upływu kilku godzin, oraz zapadającego zmroku starsza kobieta nie wracała do domu. Przed godziną 21.00 najbliżsi postanowili powiadomić policję. W poszukiwania zaginionej grzybiarki oprócz rodziny zaangażowano funkcjonariuszy, przewodnika z psem, strażaków, sąsiadów i mieszkańców Tereszpola. Było ciemno, odpalano race świetlne a pracę rozpoczynał pies tropiący. Na szczęście około godzinie 23.00 80-letnia kobieta została zauważona kiedy sama wychodziła z lasu.

Niestety nadal trwają poszukiwania zaginionego 54-letniego mieszkańca Biłgoraja. Edward Machnio zamieszkały na ul. Cegilenianej, zaginął 11.10 b.r. i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost około 182 cm, waga ok. 81 kg, sylwetka średnia, oczy ciemne koloru piwnego, włosy proste średniej długości zaczesane do góry kolor czarny siwiejący, twarz pociągła, nos prosty długi, utyka na prawą nogę z uwagi na niedowład prawej strony ciała.

Ubiór: Spodnie dżinsy koloru niebieskiego kurtka skórzana 3/4 koloru czarnego, koszulka koloru beżowego, buty skórzane 3/4 koloru czarnego

Policja apeluje do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, mogące pomóc w jego odnalezieniu, o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112/997

designed by net-line.pl