Biłgoraj: Policjanci poszukują świadków wypadku.

Data dodania: 11 lipiec 2011

Biłgorajscy policjanci poszukują osób, które były bezpośrednimi świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku, do którego doszło w sobotę 9 lipca około godziny 13.00 na ulicy Kościuszki w Biłgoraju, w pobliżu Sądu Rejonowego. W zdarzeniu brał udział motocyklista. Sprawca wypadku kierujący prawdopodobnie volkswagenem oddalił się z miejsca zdarzenia. Osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności, w jakich doszło do wypadku drogowego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju.

Mundurowi z Biłgoraja wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj, 9 lipca w Biłgoraju na ul. Kościuszki. Ze wstępnych informacji wynika, że około godz. 13.00 w pobliżu Sądu Rejonowego nieznany dotychczas kierujący, poruszający się od strony Puszczy, prawdopodobnie volkswagenem wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym motocyklem marki honda CBR, jadącym z przeciwka. Motocyklista usiłując uniknąć zderzenia uderzył w przód jadącego przeciwnym pasem ruchu renaulta, uderzając następnie w krawężnik i słup elektryczny. Kierowca volkswagena oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierujący renaultem i 23-letni kierujący motocyklem byli trzeźwi. W zdarzeniu ucierpiał 23-latek, który ma złamaną stopę.

Policjanci poszukują kierującego pojazdem oraz świadków tego zdarzenia. Osoby, które widziały jak doszło do wypadku lub posiadają jakiekolwiek inne informacje, które pozwolą dokładnie wyjaśnić jego okoliczności proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju, ul. Polna 1 lub o kontakt telefoniczny pod numerami alarmowymi 997 lub (84) 6868 210, (84) 6868 240.
M.W./A.A.

designed by know-line.pl