Biłgoraj: Policjanci zabezpieczyli skradzione meble wartości około 50 tysięcy złotych.

Data dodania: 23 wrzesień 2011

Biłgorajscy mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 27-41 lat mających związek z kradzieżami mebli z magazynów należących do dużej firmy meblowej. Podczas przeszukań w miejscach zamieszkania zatrzymanych policjanci ujawnili warte łącznie 50 tysięcy złotych elementy skradzionych mebli.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadząc operacyjne działania w sprawie kradzieży wielu elementów meblowych z jednego z magazynu firmy produkującej ten asortyment ustalili trzech mężczyzn mających związek z przestępstwem. Są to mieszkańcy Biłgoraja i okolic w wieku od 27 do 41 lat.
Podczas przeszukań w ich miejscach zamieszkania, stróże prawa odnaleźli elementy mebli, lakiery i inny asortyment, na wstępnie oszacowaną kwotę niemal 50 000 złotych. Ujawnione elementy pochodziły z fabryki, których posiadania zatrzymani nie potrafili udokumentować. Wśród osób zatrzymanych znajdują się również pracownicy tej firmy.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych i pierwszych czynności w sprawie, zabezpieczony przez funkcjonariuszy asortyment stanowi własność firmy. Policjanci w chwili obecnej wykonują dalsze czynności.

designed by know-line.pl