Biłgoraj: Zaginął Henryk Mróz

Data dodania: 22 wrzesień 2011

Policjanci z Biłgoraja poszukują 49-letniego Henryka Mroza. Mężczyzna wyszedł z domu w Korchowie 19 września 2011 r. i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Tego ranka prawdopodobnie miał udać się do lekarza do Lublina.

Od kilku dni policjanci z Biłgoraja prowadzą poszukiwania zaginionego 49-letniego Henryka Mroza. Mężczyzna w dniu zaginięcia miał udać się do lekarza w Lublinie, do którego nie dotarł. Policjanci wraz ze strażakami przeczesują wszystkie miejsca, do których mógł udać się zaginiony, sprawdzają każdą informację dotycząca 49-latka. W poszukiwaniach w okolicach zamieszkania i w pobliskich miejscowościach bierze udział również pies tropiący.

Zaginiony to:
Henryk Mróz,
ur. 25.04.1962 r.
zam. Korchów I, gm. Księżpol
Rysopis zaginionego: wzrost 175 cm, sylwetka szczupła, waga 65 kg, włosy koloru blond (łysiejący), oczy, niebieskie, nos prosty, średni, uszy średnie odstające, uzębienie braki w uzębieniu.
Ubiór: Spodnie robocze drelichowe koloru czarnego, sweter koloru szarego w pionowe prążki, buty typu pantofle koloru czarnego.

Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje na temat poszukiwanego lub miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem telefonu 84 6868 210 lub z najbliższa jednostka Policji pod numerem 997.

designed by know-line.pl