Bohaterowie bajek Nickelodeon w Atrium Felicity

Data dodania: 23 kwiecień 2015

[b]W dniach 25 – 26 kwietnia br. Atrium Felicity zmieni się w prawdziwie bajkową krainę. Przez cały weekend najmłodsi klienci centrum handlowego będą mogli bawić się w otoczeniu swoich ulubionych bohaterów kreskówek. W ramach imprezy Nickelodeon Kids Party nie zabraknie atrakcji z udziałem szalonego SpongeBoba, uwielbianych przez najmłodszych Dory i Diego oraz wojowniczych Żółwi Ninja.[/b]

Nickelodeon Kids Party to cały weekend bajkowej zabawy organizowany z myślą o tych, którzy odwiedzają Atrium Felicity całą rodziną. W czasie dwóch dni wszystkie dzieci i nastolatki będą mogły spędzić czas ze swoimi ulubionymi bohaterami bajek Nickelodeon. Każdy będzie miał jedyną w swoim rodzaju możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z bajkowymi postaciami, które często towarzyszą im każdego dnia na szklanym ekranie.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godz. 12:00 – 18:00 wszyscy będą mogli spędzić aktywnie czas w atmosferze znanej z najpopularniejszych obecnie kreskówek. W specjalnej Strefie Pana Gąbki znajdzie się zamek SpongeBoba. Ponadto wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w łapaniu meduzy oraz skakać do woli w świecie trampolin. Tuż obok w Strefie Dory i Diego młodzi odkrywcy sprawdzą swoją wiedzę w Klubie Małego Geografa oraz będą mieli okazję ułożyć multimedialne puzzle. Wiele atrakcji przygotowano też w Strefie Żółwi Ninja. Tam każdy będzie mógł wziąć m.in. udział w warsztatach karate lub zagrać w grę na konsoli swoim ulubionym żółwiem.

Przez cały weekend w ramach Nickelodeon Kids Party najmłodsi klienci centrum handlowego będą mogli także bawić się na specjalnie przygotowanym placu zabaw ze zjeżdżalniami, domkami i bujakami, a także brać udział na scenie w licznych konkursach z nagrodami.

designed by know-line.pl