„Botaniczne inspiracje” – plenerowe warsztaty w Ogrodzie Botanicznym UMCS

Data dodania: 23 wrzesień 2022
„Botaniczne inspiracje” – plenerowe warsztaty w Ogrodzie Botanicznym UMCS

Ogród Botaniczny UMCS przygotował serię botaniczno-artystycznych warsztatów dla osób powyżej 50. roku życia. Podczas zajęć, oprócz aktywnego spaceru połączonego z poznawaniem i rozróżnianiem roślin, uczestnicy będą mogli je namalować pod okiem botanika, zwracając uwagę na charakterystyczne cechy budowy roślin, ich proporcje, detale i walory ozdobne.

Botaniczne inspiracje

Planowane są trzy jesienne spotkania trwające po ok. trzy godziny. W każdym warsztacie może wziąć udział 15-os. grupa. Zajęcia skierowane są do osób dorosłych powyżej 50. roku życia i odbędą się w trzy kolejne poniedziałki na przełomie września i października, tj. 26.09, 3.10 i 10.10 o godz. 10:00. Uczestnicy warsztatów spotykają się przy wejściu do Ogrodu Botanicznego od ul. Willowej.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a jedynym warunkiem jest wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. Ogrodu 81 743 49 00. W zależności od terminu zajęć zapisy obowiązują odpowiednio do dnia: 23.09, 30.09 oraz 7.10. Przy zapisach będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

designed by know-line.pl