ČAČI VORBA wystąpi 19 lutego w Lublinie! – wstęp wolny

Data dodania: 17 luty 2011

Szczera rozmowa z ČAČI VORBA już w sobotę!

Już 19 lutego w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin wystąpi polsko-ukraińska grupa ČAČI VORBA.

W pięciolecie swojej pracy artystycznej zespół zabierze słuchaczy w podróż w czasie, prezentując żywiołową mieszankę muzyki z najróżniejszych zakątków świata. Na koncert zapraszają sponsorzy: firma Baltic Wood, producent luksusowych podłóg drewnianych i Emerald. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Muzycy zespołu ČAČI VORBA, których będziemy mieli okazję posłuchać w sobotni wieczór, wzorując się na dawnych „cygańskich mistrzach”, w swoje żywiołowe i nastrojowe kompozycje zręcznie wplatają motywy zaczerpnięte z różnych kultur muzycznych. Od pięciu lat przemierzają Stary Kontynent w wzdłuż i wszerz, układając swoją własną mozaikę dźwięków. Jak sami mówią – kształtują oryginalny język muzyczny; dialekt wyrażający to co wspólne – radość, pasję, tęsknotę – "szczerą mowę".

#1c

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki cygańskiej, karpackiej, nowoczesnej bałkańskiej muzyki weselnej, jazzu i bałkańskiej, po prostu muzyki prosto z serca – na ten niezwykły koncert. ČAČI VORBA wystąpi 19 lutego na godz. 18:00 w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2.

Wstęp bezpłatny!

designed by know-line.pl