Carnaval Sztukmistrzów zawita do VIVO! Lublin

Data dodania: 27 lipiec 2022
Carnaval Sztukmistrzów zawita do VIVO! Lublin

W dniach 29 – 30 lipca międzynarodowy Festiwal Carnaval Sztukmistrzów po raz piąty zagości w VIVO! Lublin. W tym roku w centrum handlowym odbędą się warsztaty kuglarskie, obejmujące m.in. naukę figur akrobatycznych na chuście aerialowej, czy wspinania się na szarfę. Całość uzupełnią pokazy akrobacji na szarfie i kole aerialowym.  

Lublin już po raz trzynasty na kilka dni stanie się największą sceną cyrkową w Polsce. W ostatnich dniach lipca, w ramach Festiwalu Carnaval Sztukmistrzów, pojawią się tu artyści z całego świata. Część bogatego programu odbędzie się również na terenie VIVO!. Specjalnie przygotowane na tę okazję Miasteczko Cyrkowe przez dwa dni będzie miejscem warsztatów kuglarskich, w skład których wejdą m.in. żonglowanie, balansowanie na równoważni, chodzenie po linie typu slack, wspinanie się na szarfę czy nauka akrobatycznych figur na chuście aerialowej.

Zajęcia pełne cyrkowych sztuczek zwieńczy pokaz specjalny „Aerial Twins” w wykonaniu młodych artystek – sióstr Oliwii i Wiktorii Hadka. Zaprezentują one widowni zgromadzonej w VIVO! akrobacje aerialowe solo i w duecie.

HARMONOGRAM:

Strefa animacji cyrkowych i aerialowych (29 – 30 lipca)

  • Miasteczko Cyrkowe: 13.00-16.30
  • Bajeczny Pokaz: 17.00-17:30

Wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu Carnaval Sztukmistrzów w VIVO! Lublin są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc.

*********

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

designed by know-line.pl