CBŚ: Funkcjonariusze CBŚ przechwycili anaboliki warte 100 tys. złotych.

Data dodania: 16 czerwiec 2014

[center] Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zabezpieczyli ponad 11 tysięcy opakowań anabolików o czarnorynkowej wartości blisko 100 tysięcy złotych. Nielegalne substancje zostały odnalezione w mieszkaniu 25-letniego mieszkańca gminy Janów Podlaski. Mężczyzna został zatrzymany. Grozić mu może do 2 lat więzienia.

Wczoraj policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Janów Podlaski. Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy mężczyzna od dłuższego czasu zajmował się obrotem anabolikami. Mieszkaniec Janowa Podlaskiego w nielegalny sposób w internecie pozyskiwał substancje anaboliczne, a następnie sprzedając je za wielokrotnie wyższą cenę wprowadzał do obrotu.

Podczas przeszukania mieszkania 25-latka funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli łącznie ponad 11 tysięcy opakowań anabolików, kilka tysięcy pustych ampułek, puste opakowania po lekach wraz z instrukcjami jak je zażywać oraz 500 sztuk nalepek z hologramami świadczącymi o oryginalności produktów. Wartość zabezpieczonych substancji na czarnym rynku mogłaby sięgnąć blisko 100 tys. złotych.

W sprawie zostanie przeprowadzone szczegółowe dochodzenie. Funkcjonariusze wyjaśniać będą od jak dawna mężczyzna zajmował się tym nielegalnym procederem oraz jak duże zyski przyniosła mu ta działalność. Za obrót anabolikami 26-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.[/center]

KG

designed by know-line.pl