Centralny Plac Zabaw — finał

Data dodania: 29 sierpień 2018

Kilkanaście propozycji zajęć warsztatowych, cztery wyjątkowe koncerty,  spotkania przy grach i spektakle — za nami twórczy miesiąc na Centralnym Placu Zabaw. Wielkimi krokami zbliża się finał tegorocznej edycji, który zapowiada się równie ciekawie.

Finałowy weekend na CPZ otworzą sztukmistrze ze swoimi warsztatami nowego cyrku. Z kolei podczas zajęć z zawodowymi aktorami poznacie tajniki improwizacji teatralnej, które zakończą się spektaklem „Bądźmy poważni na serio”. Na giełdzie płyt ponownie spotkają się kolekcjonerzy i miłośnicy różnych gatunków muzyki, a ci spragnieni eksperymentów obejrzą trzy filmy grozy w towarzystwie muzyki wykonywanej na żywo. 

Weekend pełen wrażeń dopełni koncert grupy Roux Spana Beat Trio. Muzycy zanim założyli zespół pracowali wcześniej przy różnych projektach.  Koncepcja trio narodziła się podczas wspólnych jam sessions, następnie muzycy przenieśli pracę do studia by przygotować materiał w swej ostatecznej postaci. Efektem muzycznych poszukiwań są oryginalne koncerty w hip-hopowym klimacie, podczas których słychać też jazz i elektronikę. Ich muzyka to unikalne połączenie sampli, kontrabasu i perkusji, którą można wizualizować na wiele sposobów. Doskonałym wprowadzeniem do koncertu może być zatem pokaz mappingu 3D autorstwa Barta Wolniewicza, który zobaczymy w Wirydarzu.

Roux Spana Beat Trio
1 września 2018 / Wirydarz
godz. 21:00 / wstęp wolny

designed by net-line.pl