Chełm: Autobus śmiertelnie potrącił rowerzystę

Data dodania: 17 luty 2015

[center]Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Ochoża Kolonia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący autobusem potrącił jadącego rowerem mężczyznę. Pomimo prowadzonej reanimacji rowerzysta zmarł na miejscu w wyniku poniesionych obrażeń. Kierujący samochodem był trzeźwy. Pasażerowie jadący tym autobusem nie odnieśli obrażeń

Dzisiaj około godz. 07.30 dyżurny chełmskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Ochoża Kolonia. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili wstępnie, że kierujący autobusem kursowym 48-letni mieszkaniec Chełma potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerem 52- letniego mieszkańca gminy Wierzbica.

W wyniku tego zdarzenia rowerzysta pomimo udzielanej pomocy medycznej poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem był trzeźwy. Pasażerowie jadący tym autobusem nie odnieśli obrażeń. Swoją podróż kontynuowali w innym pojeździe podstawionym przez przewoźnika. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

E.C.[/center]

designed by net-line.pl