Chełm: Kierował pojazdem wbrew zakazowi – rozbił się na drzewie

Data dodania: 18 sierpień 2015

[b]Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj kilka minut przed godziną pierwszą w nocy na ulicy Hrubieszowskiej w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21 – letni kierujący pojazdem Audi stracił panowanie nad autem w wyniku czego doprowadził do zderzenia z drzewem oraz dwoma zaparkowanymi samochodami.[/b]

Do zdarzenia doszło ostatniej nocy kilka minut przed godzina pierwszą. Patrolujący ulice Chełma policjanci ruchu drogowego zauważyli jadące przez centrum miasta z dużą prędkością Audi. Policjanci udali się w kierunku w którym pojechał zauważony przez nich samochód. Gdy dojechali do ronda przy ulicy Hrubieszowskiej i Pocztowej okazało się, że chwile wcześniej Audi uderzyło w drzewo a następnie odbijając się od niego uderzyło w dwa zaparkowane nieopodal samochody. Siła uderzenia była tak silna, że silnik z Audi został wyrwany z komory silnikowej samochodu.

Jak się okazało samochodem kierował 21-letni mieszkaniec Chełma, natomiast pasażerem był jego 46-letni ojciec. Obaj mężczyźni z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala. Jak ustalili policjanci 21-latek kierował pojazdem wbrew zakazowi sądowemu. Mężczyzna w przeszłości karany był za jazdę w stanie nietrzeźwości.

E.C.

designed by net-line.pl