Chełm: Napadł na kobietę z "tulipanem". Kto go rozpoznaje?

Data dodania: 22 październik 2015

[b]Chełmscy policjanci poszukują mężczyzny, który w połowie września na jednym z osiedli zaatakował młodą kobietę. Najpierw zażądał wydania pieniędzy, a następnie zranił ją rozbitą butelką. Policyjni biegli sporządzili portret pamięciowy sprawcy. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt pod numerem telefonu (82) 560-14-22 lub numerem alarmowym Policji 997/112. Zapewniamy anonimowość.[/b]

Do zdarzenia doszło 15 września br. przy ulicy Wolności w Chełmie. Młoda kobieta idąc przez osiedle została zaczepiona przez nieznajomego mężczyznę. Chciał od niej pieniędzy na alkohol. Kiedy spotkał się z odmową, przytrzymał ją za rękę i zranił rozbitą butelką w okolice brzucha. Pokrzywdzona o zdarzeniu tym poinformowała dyżurnego chełmskiej komendy. Na podstawie uzyskanych od niej informacji sporządzony został portret pamięciowy napastnika.

Jest to mężczyzna w wieku około 50 lat, wzroście około 175 cm, szczupłej budowy ciała. Wszystkie osoby, które go rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie osobiście lub pod numerem telefonu (82) 560-14-22 albo numerem alarmowym Policji 997/112. Zapewniamy anonimowość.

E.C.

designed by know-line.pl