Chełm: Odpowie za kradzież torebki

Data dodania: 11 październik 2011

Za kradziez damskiej torebki odpowie 24 letni mieszkaniec gminy Ruda Huta. Mężczyzna znajdując się w lokalu gastronomicznym wykorzystał nieuwagę klientki i zabrał ze stolika jej torebkę wartą 300 złotych. W środku były klucze, telefon komórkowy oraz pieniądze. Policjanci odzyskali całość skradzionego mienia. Mężczyzna jeszcze wczoraj usłyszał zarzuty w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed północą. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał informację o kradzieży damskiej torebki w jednym z lokali gastronomicznych. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, klucze, telefon komórkowy oraz pieniądze. Policjanci, którzy udali się na miejsce zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 24 letni mieszkaniec gminy Ruda Huta. Jak się okazało, mężczyzna wspólnie ze swoim znajomym wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej skradł leżącą na stoliku torebkę. Następnie opuścił lokal.

Pokrzywdzona oszacowała straty na łączną kwotę 300 zł. Policjanci odzyskali całość skradzionego mienia. Mężczyzna podczas zatrzymania był nietrzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Jeszcze wczoraj usłyszał zarzuty w tej sprawie. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

designed by know-line.pl