Chełm: Odpowie za rozbój.

Data dodania: 11 marzec 2015

[center]Policjanci z Chełma zatrzymali sprawcę rozboju na mieszkańcach jednego z chełmskich mieszkań. Mężczyźni w zajmowanym przez siebie mieszkaniu zostali dotkliwie pobici, a ich stan wymagał interwencji pogotowia. Napastnicy zabrali im dwa telewizory oraz telefon komórkowy. Mundurowi szybko ustalili jednego ze sprawców. Napastnik już następnego dnia rano trafił do policyjnego aresztu. Ustalenie tożsamości pozostałych napastników jest kwestą czasu.

W poniedziałek wieczorem dyżurny Komendy Policji w Chełmie przyjął zgłoszenie o rozboju. Poszkodowanymi okazali się mieszkańcy Chełma. Skierowany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Na miejsce wezwane zostało również pogotowie ratunkowe.

Jak się okazało mężczyźni już spali gdy do mieszkania wdarło się kilku zamaskowanych mężczyzn. Napastnicy bili lokatorów po całym ciele, zadawali uderzenia pałką a następnie zabrali dwa telewizory oraz telefon komórkowy. Wcześniej aby dostać się do mieszkania wyważyli drzwi wejściowe.

Już następnego dnia rano chełmscy kryminalni zatrzymali jednego z napastników. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Chełma, doskonale znany już chełmskim policjantom. W przeszłości mężczyzna kilkukrotnie notowany by za przestępstwa kradzieży z włamaniem, uszkodzenia ciała, kierowania gróźb karalnych, znieważenia policjanta a także paserstwa za które ma zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Ustalenie tożsamości pozostałych napastników jest kwestią czasu.[/center]

designed by net-line.pl