Chełm: Potrącenie pieszego.

Data dodania: 21 listopad 2014

[center] Chełmscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 23.00 w miejscowości Wólka Okopska gm. Dorohusk. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo potrącił pieszego znajdującego się na jezdni. W wyniku wypadku nieprzytomny pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci kierowca samochodu był trzeźwy. Policja apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 23.00 w miejscowości Wólka Okopska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki VW Volvo, 20-letni mieszkaniec gminy Dorohusk potrącił idącego środkiem jezdni pieszego. Po całym zdarzeniu mężczyzna zatrzymał samochód i wezwał pomoc.

W wyniku wypadku nieprzytomny pieszy, którego tożsamość na obecną chwilę nie jest znana policji, z licznymi obrażeniami trafił do szpitala . W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że kierowca samochodu był trzeźwy. Pomimo tego, zarówno od kierowcy jak i pieszego zostały pobrane próbki krwi celem sprawdzenia stanu trzeźwości. Jak ustalili policjanci pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

[/center]

designed by net-line.pl