Chełm: Przyszedł w gości, okradł gospodarza

Data dodania: 28 październik 2011

Za kradzież pieniędzy odpowie 31 letni mieszkaniec Chełma. Mężczyzna podczas gościny u znajomego 55 latka skradł mu pieniądze. Jednak niedługo cieszył się łupem. Jeszcze zanim oddalił się z miejsca zamieszkania pokrzywdzonego został zatrzymany przez policjantów. Funkcjonariusze ujawnili przy nim część skradzionego mienia.
Noc spędził w policyjny areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty w tej sprawie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.
Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Jeden z mieszkańców Chełma zaprosił do mieszkania dwoje znajomych osób. Po pewnym czasie osoby te opuściły nagle mieszkanie, co wzbudziło podejrzenia 55 latka. Okazało się, że z pomieszczenia, w którym przebywali, zginęły pieniądze. Mężczyzna o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego chełmskiej Policji. Oszacował straty na kwotę ponad 470 zł.
Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce zatrzymali 31 letniego mieszkańca Chełma, przy którym ujawnili część skradzionego mienia. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał ponad 3,9 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty w tej sprawie. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

designed by know-line.pl