Chełm: Rozbój za piwo i papierosy

Data dodania: 03 listopad 2011

Za rozbój odpowiedzą dwaj 25 letni mieszkańcy gminy Rejowiec. Mężczyźni pobili znajomego 36 latka, po czym skradli mu piwo i papierosy. Jednak niedługo cieszyli się łupem. Pokrzywdzony o całym zdarzeniu poinformował dyżurnego chełmskiej komendy. Policjanci, którzy udali się na miejsce zatrzymali sprawców. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty w tej sprawie. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w Leonowie. Jeden z mieszkańców gm. Rejowiec wybrał się do sklepu po zakupy. Tam spotkał dwóch znajomych mu mężczyzn, którzy chcieli aby poczęstował ich zakupionym alkoholem i papierosami. Mężczyzna odmówił i udał się w kierunku domu.
W drodze został przez nich pobity i okradziony. O całym zajściu poinformował dyżurnego chełmskiej Policji. Jak relacjonował pokrzywdzony łupem sprawców padła reklamówka z zawartością 4 piw i paczki papierosów. Policjanci, którzy udali się na miejsce zatrzymali sprawców. Okazali się nimi dwaj 25 letni mieszkańcy gminy Rejowiec. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, noc spędzili w policyjnym areszcie.
W poniedziałek usłyszeli zarzuty w tej sprawie. Zgodnie z przepisami grozi im teraz kara pozbawienia wolności do lat 12.

designed by know-line.pl