Chełm: Tragiczny wypadek busa

Data dodania: 27 wrzesień 2011

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Okopy. W wyniku uderzenia busa w naczepę samochodu ciężarowego stojącego w kolejce do granicy na miejscu zginęły 2 osoby, a 2 z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Całkowicie został wstrzymany ruch samochodów ciężarowych na drodze prowadzącej w kierunku granicy, jak też z granicy. Dla samochodów osobowych policjanci zorganizowali objazdy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj nad ranem tuż po godzinie 4 w miejscowości Okopy gm. Dorohusk. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący samochodem marki VW obywatel Ukrainy uderzył w naczepę samochodu ciężarowego stojącego w kolejce do granicy. W wyniku tego zdarzenia dwóch pasażerów busa poniosło śmierć na miejscu, dwie pasażerki z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego, mężczyzna był trzeźwy. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy dla samochodów osobowych. Całkowicie natomiast został wstrzymany ruch dla samochodów ciężarowych zarówno na drodze prowadzącej w kierunku granicy, jak i z granicy. Utrudnienia trwały około 5 godzin.

designed by know-line.pl