Chełm: Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Data dodania: 22 kwiecień 2016

[b]Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Pobołowice. Kierujący samochodem marki Volkswagen zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z dwiema ciężarówkami marki Mercedes . Kierowca Volkswagena, 30 letni obywatel Ukrainy zmarł na miejscu zdarzenia.[/b]

Do zdarzenia doszło dzisiaj na drodze wojewódzkiej W 844, w miejscowości Pobołowice, w powiecie chełmski. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki Volkswagen 30-letni obywatel Ukrainy jadąc w kierunku Chełma, z nieustalonych dotychczas przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z dwoma samochodami ciężarowymi marki Mercedes.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że obaj kierujący Mercedesami byli trzeźwi. Jeden z kierujących Mercedesem z obrażeniami nogi został przewieziony do chełmskiego szpitala. Od wszystkich uczestników zdarzenia zostanie pobrana krew do badań. Na skutek odniesionych obrażeń kierujący Volkswagenem zmarł na miejscu zdarzenia. Okoliczności zdarzenia ustalają chełmscy policjanci.

#1C
#2C

designed by know-line.pl