Chełm: Zderzenie ciężarówki z toyotą

Data dodania: 20 styczeń 2016

[b]Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Janów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie tył jej pojazdu został uderzony przez nadjeżdżający samochód ciężarowy. W wyniku tego zdarzenia jadący z nią 4- letni chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.[/b]

Dzisiaj po godzinie 08.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Janów na drodze krajowej nr 12. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili wstępnie, że kierująca samochodem marki Toyota Yaris 26- letnia mieszkanka gminy Chełm straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie tył jej samochodu został uderzony przez nadjeżdżający samochód ciężarowy, którym kierował 44- letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

W wyniku tego zdarzenia jadący z nią 4- letni chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

designed by net-line.pl