Chełm: Ze strachu połknął woreczek z amfetaminą

Data dodania: 29 lipiec 2011

Policjanci z chełmskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 39 lat za posiadanie narkotyków. Jeden z nich na widok policjantów chciał pozbyć się dowodów i połknął woreczek z amfetaminą. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili amfetaminę i marihuanę. Zatrzymani spędzili noc w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Do zatrzymania doszło w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci podczas patrolu zauważyli na ul. Starościńskiej volkswagena golfa, którego kierowca zjechał nagle na parking. W samochodzie znajdowali się dwaj mężczyźni. Jeden z nich na widok zbliżających się funkcjonariuszy chciał pozbyć się obciążającego go dowodu i w tym momencie połknął woreczek foliowy. Jak się później okazało była w nim amfetamina. W pojeździe były także inne narkotyki oraz waga do odmierzania porcji. Wszystko zostało zabezpieczone przez policjantów.
Policjanci zatrzymali obu mężczyzn. Zaraz po tym jak jednemu z nich została udzielona pomoc lekarska, trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
E.C./A.A.

designed by know-line.pl